Ücret Politikası

Sisteme yüklenen makaleler için tasarım şirketi hesabına yatırılmak üzere 350 TL/40 USD ücret alınmaktadır. Bu ücret, makalenin yazar tarafından sisteme yüklenmesinden sonra dergi tarafından gönderilen bilgi mesajı uyarınca, hakem sürecinin başlatılmasından önce yatırılır. Yani dergimizde makale başvurusu sırasında (kabul/red şartına bağlı olmaksızın) yukarıda açıklanan gerekçelerden dolayı ücret talep edilir. Yayın ücreti yatırıldıktan sonra yazarlardan gelen dekontlar dergi yönetimi tarafından tasarım şirketine gönderilir ve çalışmanın hakem süreci başlatılır. Rusça özet konusunda ise yazarlara tercüme desteği sağlanmakta olup, özetin kelime sayısına bakılmaksızın ilgili Rusça tercüme 35 Türk Lirası olarak ücretlendirilecektir.

Makale Gönderim Ücreti: 350.00 TL

По всем вопросам приема статей и выпуска очередных номеров обращаться в редакцию соответствующего журнала


Akademik Tarih ve Düşünce Dergisi'nde yayınlanan tüm makaleler, Creative Commons Alıntı 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır. 

Материалы доступны по лицензии Creative Commons «Attribution» («Атрибуция») 4.0 Всемирная.  Указание авторства и ссылка на журнал обязательны.

*Международный рецензируемый электронный журнал, издаваемый в январе, марте, июне и сентябре

*Aralık, Mart,  Haziran ve Eylül  Aylarında Yayımlanan Uluslararası Hakemli E- Dergi

*International  Peer-Reviewed E-Journal, Published in December, March, June  and  September.

   ©  ATDD Tüm Hakları Saklıdır