Hakkında

Değerli Araştırmacılar, Humanistic Perspective, Şubat 2023 sayısı için makale kabul etmeye başlamıştır. Makalelerinizi dergimizin sağ tarafında bulunan "Makale Gönder" butonuna tıklayarak gönderebilirsiniz. Dergimiz, gönderilen aday makalelerinizin yayına geçinceye kadar ki süreçte her aşamada tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.

DERGİMİZ ŞUBAT SAYISI İÇİN MAKALE KABULÜNE BAŞLAMIŞTIR. MAKALELERİNİZİ 01 OCAK 2023'E KADAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Dergimizde hakem olmak istiyorsanız lütfen email gönderiniz. 

MAKALE GÖNDERİRKEN YAŞADIĞINIZ SORUNLARI GİDERMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ:    pskdanfuat@gmail.com (Maillerinize anında dönüş yapılır.)


Dergimizle İlişkili Anahtar Kelimeler : psikoloji, psikolojik danışma, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, okul psikolojik danışmanlığı, rehberlik, danışmanlık, eğitim psikolojisi, rehber öğretmen, sosyoloji, eğitim, rpd, pdr, sosyal bilimler, psikolog, psikoloji dergisi, psikoloji bilimi, psikoloji makale, psikoloji konuları, psikoloji ve insan, uygulamalı psikoloji, deneysel psikoloji, depresyon, psikoloji araştırmaları, bütüncül pisokoloji, psikolojik danışman, okul psikolojik danışmanlığı, kariyer psikolojik danışmanlığı, aile psikolojik danışmanlığı, psikoloji temelli çalışmalar, öğretmen, öğrenci


Humanistic Perspective - 2019


DergiPark Webhttps://dergipark.org.tr/tr/pub/hp | E-posta: info@humanisticperspective.com