ISSN: 2687-4229
e-ISSN: 2687-4229
Başlangıç: 2019
Yayımcı: Fuat AYDOĞDU
Kapak Resmi
 

DUYURU
Sayın Yazarlar, telif hakkı politikamızda önemli güncellemeler yapmış bulunmaktayız. Lütfen makale göndermeden önce inceleyiniz.
Sayın yazar (yazarlar) Dergimiz bundan sonraki sayılar için sadece tarama ve deneysel türde orijinal araştırma makalelerini kabul edecektir. Olgu sunumu ve alan yazına yeni bir kavram ya da tartışma oluşturup, katkı sağlayacak derleme çalışmaları dışında, derlemeler dergimize kabul edilmeyecektir

Dergimize benzerlik oranı en fazla %20 olan makaleler kabul edilir. Benzerlik raporunu dergiye makale gönderirken DERGİPARK'ın intihal.net ile anlaşması kapsamında alabilirsiniz.

Değerli Araştırmacılar, Humanistic Perspective, Ekim 2024 sayısı için makale kabul etmeye başlamıştır. Makalelerinizi dergimizin sağ tarafında bulunan "Makale Gönder" butonuna tıklayarak gönderebilirsiniz. Dergimiz, gönderilen aday makalelerinizin yayına geçinceye kadar ki süreçte her aşamada tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.

DERGİMİZ EKİM SAYISI İÇİN MAKALE KABULÜNE BAŞLAMIŞTIR. MAKALELERİNİZİ 01 EYLÜL 2024'E KADAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Dergimizde hakem olmak istiyorsanız lütfen email gönderiniz. 

MAKALE GÖNDERİRKEN YAŞADIĞINIZ SORUNLARI GİDERMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ:    Editör: pskdanfuat@gmail.com, Editörlük: hpeditorluk@gmail.com (Maillerinize anında dönüş yapılır.


Dergimizle İlişkili Anahtar Kelimeler : psikoloji, psikolojik danışma, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, okul psikolojik danışmanlığı, rehberlik, danışmanlık, eğitim psikolojisi, rehber öğretmen, sosyoloji, eğitim, rpd, pdr, sosyal bilimler, psikolog, psikoloji dergisi, psikoloji bilimi, psikoloji makale, psikoloji konuları, psikoloji ve insan, uygulamalı psikoloji, deneysel psikoloji, depresyon, psikoloji araştırmaları, bütüncül pisokoloji, psikolojik danışman, okul psikolojik danışmanlığı, kariyer psikolojik danışmanlığı, aile psikolojik danışmanlığı, psikoloji temelli çalışmalar, öğretmen, öğrenci


Humanistic Perspective - 2019


DergiPark Webhttps://dergipark.org.tr/tr/pub/hp | E-posta: hpeditorluk@gmail.com