e-ISSN: 2791-870X
Founded: 2021
Publisher: Siirt University
Cover Image
       

Siirt Eğitim Dergisi (SED), Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki kez elektronik ortamda yayımlanan bilimsel ve hakemli bir dergidir. SED açık erişimli bir dergi olup, yalnızca eğitim alanında yapılan çalışmaları kabul etmektedir. SED’in yayın dilleri Türkçe ve İngilizce’dir. SED’e gönderilen çalışmalar için yazarlardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Yayımlanan makalelerinin bütün yayın hakları SED’e aittir. Burada belirtilmeyen hususlarda karar verme yetkisi Editör ve Yayın Kurulu’na aittir. 

Yazarların dikkatine!

*Siirt Eğitim Dergisi (SED) DOI hizmetinden yararlanmaya başlamıştır. Haziran sayısından itibaren dergimizde yayımlanan her makale için DOI numarası verilecektir.

*Siirt Eğitim Dergisi, TR Dizin tarafından belirlenen etik kurallara titizlikle uymaktadır. Lütfen makalenizi dergimize gönderirken TR Dizinin belirlediği bu hususlara riayet ediniz. ETİK KURUL BELGESİ DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

*Dergimize gönderilen Etik Kurul Belgesi gerektirmeyen çalışmaların (Derleme) kabülü ve değerlendirilmesi Editör kurulu kararına bağlıdır.

* Dergi iletişim: egitimdergi@siirt.edu.tr