e-ISSN: 2757-6418
Başlangıç: 2020
Yayın Aralığı: 6 Ayda 1
Yayıncı: Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi, Haziran ve Aralık olmak üzere yılda 2 sayı olarak yayımlanan akademik, uluslararası ve hakemli bir dergidir.
MAKÜ İFD'de yayınlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir. Yayın dili Türkçe olmakla beraber diğer dillerde de yapılan çalışmalar kabul görmektedir. Dergide yer alan yazıların telif hakları yazarlarına aittir. Kişileri ayrıştırıcı, kin ve nefrete sürükleyici, din karşıtı yazılar dergiye kabul edilmemektedir. Yazıların yayınlanıp yayınlanmamasından yayın kurulu sorumludur. Yazarlar gönderdikleri fikri eserin, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi tarafından Creative Commons Atıf-GayrıTicari 4.0 Uluslararası (CC BY-NC 4.0) lisansı ile yayımlamasına izin verirler.
Sevgili Akademisyenler, yazılarınız, editör incelemesi, intihal taraması sonrası hakemlere gönderilecektir. Makalelerinizi gönderirken ORCID bilginizi ve iThenticate raporunuzu eklemeyi unutmayınız lütfen!
Makalelerinizin süreçlerinin tamamlanması asgari 2-6 aydır. Göndermiş olduğunuz çalışmalarınızın sayıya yetişmesi hakem sürelerine ve onların verdiği kararlara göre değişmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.
Makale Gönderim Tarihi: Başlangıç: 1 Ocak 2023 Bitiş: 31 Mart 2023

2022 - Cilt: 3 Sayı: 2

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi,
Creative Commons Lisansı Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı (CC BY-NC 4.0) ile lisanslanmıştır.