e-ISSN: 2148-8819
Başlangıç: 2013
Yayıncı: Yavuz YAKUT
Kapak Resmi
       

Journal of Exercise Therapy and Rehabilitation (JETR), fizyoterapi ve rehabilitasyon, spor ve egzersiz, odyoloji, konuşma terapisi, iş-uğraşı terapisini içeren diğer sağlık disiplinlerinin yanı sıra egzersiz fizyolojisi, beslenme ve çocuk gelişimi alanlarında İngilizce ve Türkçe vaka çalışmaları ile birlikte araştırma ve derleme makalelerini yayınlamaktadır.

Journal of Exercise Therapy and Rehabilitation (JETR), yılda üç kez, Nisan, Ağustos ve Aralık aylarında yayınlanmaktadır. Journal of Exercise Therapy and Rehabilitation (JETR) dergisinde yayınlanan makalelere serbestçe erişilebilir.

Journal of Exercise Therapy and Rehabilitation (JETR), aynı zamanda, başyazılar, editöre mektup, ulusal ve uluslararası kongreler, panel toplantıları, konfrans ve sempozyumlardaki özetleri yayınlar ve güncel ilgi alanlarının önemli konuları üzerine açık bir tartışma forumu olarak işlev görebilir.


* Dergimize yayın göndermeden önce yazım kurallarını okuyunuz ve yayınınızı  bu kurallara göre düzenledikten sonra sisteme yükleyiniz.

2023 - Cilt: 10 Sayı: 2

Araştırma Makalesi

Yaşlı Erişkinlerde Hipertansiyonun Kas Gücü, Denge ve Mobiliteye Etkisi

Bilgilendirme

"Journal of Exercise Therapy and Rehabilitation" ULAKBİM TR DİZİNEBSCOhost, Google Scholar ve Directory of Research Journal Indexing isimli indekslerde yer almaktadır. Türkiye Atıf Dizini'ne (Turkiye Citation Index) kayıtlıdır.