e-ISSN: 2667-4424
Başlangıç: 2018
Yayın Aralığı: Yılda 2 Sayı
Yayıncı: Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dergisi (KMÜ EFAD), Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'ne ait bir yayın organı olup 2018 yılından bu yana yayın hayatındadır. KMÜ EFAD, sosyal ve beşeri bilimler alanında son gelişme ve yenilikleri yansıtan, bilimsel konu ve sorunları irdeleyen ve bu konularda çözüm önerileri getiren özgün, ulusal ve uluslararası araştırma makalelerini yayımlayan hakemli, Ulusal akademik bir dergidir. Dergi Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki kez yayımlanmaktadır. Dergi dili Türkçe'dir.

Gelecek olağan yeni sayımız Aralık 2022' de yayımlanacaktır.

Makale kabulümüz 15/11/2022 tarihine kadar devam etmektedir.

2022 - Cilt: 5 Sayı: 1

Bilgilendirme

DUYURULAR

yeni gif ile ilgili görsel sonucu" Son Sayımız "Haziran 2022 5. Cilt, 1. Sayı" 15 Haziran 2022 tarihinde yayımlanmıştır.

yeni gif ile ilgili görsel sonucu" Gelecek yeni sayımız Aralık 2022' de yayımlanacaktır.

yeni gif ile ilgili görsel sonucu" Makale kabulümüz 15 Kasım 2022 tarihine kadar devam etmektedir.

Bilgilendirme

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dergisi (KMU EFAD) olarak 23 Ekim 2020 tarihi ile birlikte Crossref tarafından sağlanan DOI Numarası kaydımız başlatılmıştır. Artık dergimizde yayımlanacak tüm makalelerin bir DOI numarası olacaktır. Bu sayede dergimize yayımlanacak tüm makalelere yapılacak atıflarda karışıklıkların önüne geçilmesi sağlamış olup, makalelerinize istediğiniz zaman kesintisiz, kesin ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

download      download        download     Creative Commons Lisansı        Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dergisi Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.