ISSN: 2619-9327
e-ISSN: 2619-9327
Founded: 2017
Period: Biannually
Publisher: Ağrı İbrahim Çeçen University
Cover Image
       

EDİTÖRDEN

Kıymetli Okurlar,   

Kıymetli Okurlar,
Ağrı İslami İlimler Dergimizin 6. sayısı ile 3. yılımızı doldurmuş bulunuyoruz. Daha genç bir dergi olmakla birlikte her sayıda biraz daha tecrübe kazanarak bu kutlu yolda ilerlemek ve bilim dünyasına katkı sağlamak bizi mutlu etmektedir.
Dergimizin 6. sayısına makaleleriyle katkı sağlayan kıymetli bilim insanlarına, makaleleri büyük bir dikkatle değerlendiren değerli hakemlerimize, dergimizin yayımlanması için çaba harcayan editör yardımcılarına, yayın kurulunun saygıdeğer akademisyenlerine teşekkürlerimizi sunarız. Kıymetli akademisyenlerimizden dergimizin gelecek sayılarında değerlendirilmek üzere yeni çalışmalarını bekler, tüm okuyucularımızı saygıyla selamlarız.
Dr. Saadet Altay

Info

Ağrı İslami İlimler Dergisi

Ağrı İslami İlimler Dergisi,  Haziran ve Aralık aylarında yılda 2 sayı olarak Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından yayımlanan hakemli akademik bir dergidir. Dergide yayınlanan makaleler, en az iki hakem tarafından çift taraflı kör hakemlik değerlendirmesinden geçmektedir.

İslami İlimler/İlahiyat başta olmak üzere Sosyal ve Beşeri Bilimler Alanı'nda yayın yapan dergide makalelerin, Türkçe, İngilizce, ve Arapça olarak yayım imkanı bulunmaktadır.

Dergide yayımlanan makalelerin bilim, hukuk ve dil açısından sorumluluğu yazarlarına aittir. Dergide yayınlanacak makaleler için herhangi bir ücret talep edilmediği gibi yazarlara da telif ücreti ödenmez.