e-ISSN: 2618-5784
Başlangıç: 2006
Yayımcı: Hamdi BRAVO
Kapak Resmi
 

Önemli Not:
Dergimiz 2024 yılından itibaren, Mayıs ve Aralık aylarında yayınlanacak sayılarına ek olarak Eylül aylarında "Dosya Konulu Özel Sayı" yayınlayacaktır.
2024 yılı için belirlenmiş konu "İdea ve Doğa"dır.
Dergimizin özel sayısı için makale kabulü Dergipark üzerinden 15 Mart 2024 tarihinde başlayacak ve 30 Haziran 2024'e kadar devam edecektir; söz konusu sayısı 2024 yılı Eylül ayı içerisinde yayınlanacaktır. (Değerlendirmeye alınması planlanan makale sayısına 30 Haziran'dan önce ulaşıldığı takdirde makale kabulü durdurulacaktır.) 

FLSF (Felsefe ve Sosyal Bilimler Dergisi), 2006 yılında, Süleyman Demirel Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde gerçekleştirilen “Felsefe ve Çağımızın Sorunları” başlıklı ulusal sempozyumun bildirilerinin iki sayı halinde basılmasıyla yayın hayatına başladı.

6. sayısına kadar FLSF (Süleyman Demirel Üniversitesi Felsefe Bölümü Dergisi) adıyla yayınlanan dergi, 7. sayısından bu yana şu anki adıyla, yani FLSF (Felsefe ve Sosyal Bilimler Dergisi) olarak yayınlanmaktadır.

Yayın hayatına basılı olarak başlayan ve ISSN 1306-9535 koduyla yayınlanan FLSF Dergisi, 25. sayısından itibaren elektronik bir dergiye dönüşmüş ve eISSN 2618-5784 koduyla yayınlanmaya başlamıştır.

FLSF (Felsefe ve Sosyal Bilimler Dergisi) TUBITAK ULAKBİM Sosyal ve Beşeri Bilimler İndeksi, Philosopher's Index ve EBSCOHost Humanities Sources, EBSCOHost Humanities Source Ultimate, EBSCOHost The Belt and Road Initiative Reference Source, ACAR Index, ASOS Index tarafından indekslenmektedir.

2023 - Sayı: 36

Dergimiz 2024 yılından itibaren ikisi olağan biri dosya konulu özel sayı olmak üzere 3 sayı olarak, Mayıs (olağan sayı) Eylül (özel sayı) ve Aralık (olağan sayı) aylarında yayınlanacaktır. 

Hem özel sayımız hem de Aralık ayındaki olağan sayımız için makale kabulü 15 Mart'ta başlayacaktır.

Özel sayımızda yalnızca dosya kapsamında yer alan makalelere yer verilecektir. Makalenizi gönderirken hangi sayıda değerlendirilmesini istediğinizi bir notla bildirmeniz karışıklıkları önleyecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.