e-ISSN: 1308-0865
Başlangıç: 2008
Yayımlanma Sıklığı: Yılda 4 Sayı
Yayıncı: Pamukkale Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Değerli Yazarlarımız,
Pamukkale Tıp Dergisi, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin bilimsel yayın organıdır. Bağımsız-önyargısız hakemli ve açık erişimli uluslararası tıp dergisidir. Tıp alanında klinik ve deneysel çalışmaları, ilginç olgu sunumları, davet edilmiş derlemeleri, editöre mektupları yayımlar. Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında olmak üzere yılda dört kez online yayımlanır. Derginin yayın dili İngilizce'dir. Makale gönderimi ve yayımlanması Ücretsizdir.

MUTLAK GEREKLİ DOSYALAR: 1- Makale dosyası, 2- Etik Kurul onay formu, 3- Telif Hakkı formu, 4- Benzerlik Raporu. Bu dosyalardan eksiklik olan makaleler değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıntılar için "Yazarlar için bilgiler" kısmına bakınız.

Dergimiz TUBITAK-ULAKBİM TR Dizin, Türkiye Atıf Dizini, Türk Medline, Sobiad, Semantic Scholar, CrossRef, EBSCO, Google Scholar, WoldCat, Bielefeld Academic Search Engine (BASE), EuroPub, İdealonline, MIAR, DRJI-Directory of Research Journals Indexing, Dimensions, ResearchBib, CiteFactor, Open Ukrainian Citation Index (OUCI), ProQuest tarafından indekslenmektedir.

2023 - Cilt: 16 Sayı: 2

Olgu Sunumu

A puzzling case presenting as a polypoid mass in the cecum in an adult patient: Appendiceal intussusception

Araştırma Makalesi

Histopathologic features of inflammatory fibroid polyps and risk of cancer development: A case series

Olgu Sunumu

A case report of tubal high grade serous carcinoma, which was diagnosed incidentally after appendectomy
Creative Commons Lisansı
Pamukkale Tıp Dergisi, Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır