ISSN: 1302-1265
e-ISSN: 2149-4894
Başlangıç: 1999
Yayın Aralığı: Aylık
Yayıncı: Afyon Kocatepe Üniversitesi
Kapak Resmi
       

ÖNEMLİ DUYURU:
Yazarların Dikkatine,
Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 2022 yılı içerisinde yayımlanmak üzere "100. Yılında Kocatepe-Büyük Taarruz Özel Sayısı"na makale gönderimi için son tarih 9 Eylül 2022 tarihine kadar uzatılmıştır. Çağrı metni için tıklayınız.

ÖNEMLİ DUYURU:

Yazarların Dikkatine,
Yoğun talepten dolayı dergimizin 2022 Eylül ve Aralık sayıları dolmuştur. "100. Yılında Kocatepe-Büyük Taarruz Özel Sayısı" için gönderilen makaleler hariç gönderilecek tüm makaleler, dergimizin 2023 yılı sayılarında yayımlanmak üzere dikkate alınabilecektir. Bu duyuruyu dikkate alarak dergimize makale göndermenizi rica eder, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Dergimize makale göndermek isteyen tüm yazarlar yazım kuralları bölümünü dikkatle okumalı ve çalışmalarını bu kurallara ve şablona göre düzenlemeden göndermemelidir. Ayrıca makale göndermeden önce ve sorularınız olduğunda lütfen öncelikle SSS sayfamıza bakınız (https://dergipark.org.tr/tr/pub/akusosbil/page/11893)

TR Dizin 2020 kriterlerine göre etik kurul izni gerektiren çalışmalar (bkz. Etik İlkeler ve Yayın Politikası) dergimize gönderilirken ilgili kurul kararı da pdf formatında yüklenmelidir. Aksi taktirde makaleler kabul edilmeyecektir. Ayrıca makale yüklerken, makaleye ilişkin "intihal raporu"nun da (Turnitin, Ithenticate vb.) sisteme ek dosya (pdf) olarak yüklenmesi gerekmektedir.

2022 - Cilt: 24 Sayı: 2

Duyurular

ÖNEMLİ DUYURU:
Yazarların Dikkatine,
Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 2022 yılı içerisinde yayımlanmak üzere "100. Yılında Kocatepe-Büyük Taarruz Özel Sayısı"na makale gönderimi için son tarih 9 Eylül 2022 tarihine kadar uzatılmıştır.


ÖNEMLİ DUYURU:
Yazarların Dikkatine,
Yoğun talepten dolayı dergimizin
2022 Eylül ve Aralık sayıları dolmuştur. "100. Yılında Kocatepe-Büyük Taarruz Özel Sayısı" için gönderilen makaleler hariç gönderilecek tüm makaleler, dergimizin 2023 yılı sayılarında yayımlanmak üzere dikkate alınabilecektir. Bu duyuruyu dikkate alarak dergimize makale göndermenizi rica eder, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 2022 yılı içerisinde yayımlanmak üzere "100. Yılında Kocatepe-Büyük Taarruz Özel Sayısı" çağrısına çıkmıştır. Makale gönderimi için son tarih: 15 Temmuz 2022. Çağrı metni için tıklayınız.