ISSN: 2667-5447
Başlangıç: 2017
Yayıncı: Kilis 7 Aralık Üniversitesi
Kapak Resmi
       
            Sayın yazarlar ve okuyucular
  • Dergimiz Türkçe ve İngilizce olarak beden eğitimi ve spor bilimleri alanındaki nitelikli, özgün araştırma makaleleri ile derleme (review) çalışmalarını gerekli editör ve hakem değerlendirmelerini yaptıktan sonra düzenli olarak yılda iki defa (Haziran/Aralık) yayımlayan aynı zamanda çevrimiçi (online) ve açık erişim (open access) politikasını benimseyen akademik bir dergidir.
  • 01.06.2023 tarihinden itibaren dergimize gönderilecek olan makaleler için üniversitelerin etik kurulu tarafından onaylanmış Etik Kurul Raporunun sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
  • Yayımlanan çalışmaların bilimsel etik ve her türlü hukuki sorumluluğu yazarına/yazarlarına aittir. 
  • Dergimize makale göndermeden önce yazarların ''Etik İlkeler ve Yayın Politikası'' başlıklı sekmede yer alan maddeleri okumaları tavsiye edilir. Makale gönderim işlemini tamamlayan her yazarın bu maddeleri okuyup kabul ettiği varsayılır. Yazarlardan gönderinin hiçbir aşamasında ücret talep edilmez. Dergimiz yayımlanan hiçbir makaleye ücret ödemez.

           Saygılarımızla

          Baş Editör Dr. Öğr. Üyesi M. Hakan MAYDA

       

2022 - Cilt: 6 Sayı: 2

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Dergisi 01.01.2023 tarihinden itibaren 7. yayın yılına girmiştir.
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Baş Editör: Dr. Öğr. Üyesi M. Hakan MAYDA

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BİLİMLERİ DERGİSİ
(Kilis 7 Aralık Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na aittir)