e-ISSN: 2602-4527
Başlangıç: 2017
Yayıncı: Mahmut SAĞIR
Kapak Resmi
       

Scientific Educational Studies

SES 2023 ARALIK sayısı makale kabulüne başlamıştır. 

Scientific Educational Studies (SES) (Bilimsel Eğitim Araştırmaları) Dergisi Web Sayfasına Hoş Geldiniz. Scientific Educational Studies Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme temel alanında Aralık ve Haziran aylarında olmak üzere yılda iki kez yayınlanan uluslararası bilimsel hakemli bir dergidir.

Amacımız: Scientific Educutional Studies olarak Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme temel alanında kuram ve uygulamaya katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Eğitim Bilimleri ve Öğretmen yetiştirme temel alanında uluslararası bilimsel yayınlarda öncü rol almak ve saygın indekslerde taranmaktır.

Misyonumuz: Eğitim Bilimleri ve Öğretmen yetiştirme temel alanında saygın indekslere girebilmek için objektif hakem süreçleri sonucunda nitelikli araştırmaları yayınlamaktır.

Hedefimiz: Vizyonumuzu gerçekleştirebilmek için sürdürülebilir bir yayın politikasıyla yılda en az iki sayı çıkarmaktır. 

ORCID ID Kullanımı

Bilimsel süreli yayınlarda yazarların ORCID ID kullanımı gerekmektedir. Bu yüzden yazarlarımızın profil sayfalarını güncelleyerek orcid id eklemelerini rica ederiz.

ORCID ID oluşturmak için  orcid id  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.