Serkan DÜZGÜN Dr. Öğr. Üyesi GAZİ ÜNİVERSİTESİ, GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Yayın 4 Hakemlik 0 CrossRef Atıf 2 TR Dizin Atıf 7
4 Yayın
0 Hakemlik
2 CrossRef Atıf
7 TR Dizin Atıf
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Açık ve Uzaktan Öğrenme Temel Eğitim İletişim Çalışmaları

Biyografi

Serkan DÜZGÜN, Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Anabilim Dalında Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır ve 2015 yılında burada doktorasını tamamlamıştır. Uzun yıllar Milli Eğitim Bakanlığında Açık Öğretim ve Eğitim Teknolojileri alanlarında çalıştı. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesinde Medya ve Kültür, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde Sosyal Medya İletişimi dersleri verdi. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesinde Açık ve Uzaktan Eğitim, Sınıf Yönetimi ve Web 2.0 dersleri vermektedir. Eğitim ve bilgilendirme amaçlı Sosyal Güvenlik Kurumu TV kanalını kurdu ve yönetti. Yabancılara Türkçe öğretmek için Türkçenin Sesi Radyosunu kurdu ve yönetti. Başlıca araştırma ilgi alanları, öncelikle açık ve uzaktan eğitim ortamlarında öğretme ve öğrenme, eğitimde teknolojinin benimsenmesi, göz takibi, insan-bilgisayar etkileşimi, teknolojiyle zenginleştirilmiş öğrenme ortamlarının tasarımı ve kullanımı ve mobil öğrenmedir.

Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ, GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

Popüler Yayınları

Kullanıcının DergiPark'ta kayıtlı görevi bulunmamaktadır.
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.
: DergiPark Kullanıcı Rozeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.