Nurten TERKEŞ Dr. Öğr. Üyesi BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ, BUCAK SAĞLIK YÜKSEKOKULU
Yayın 5 Hakemlik 2 CrossRef Atıf 0
5 Yayın
2 Hakemlik
0 CrossRef Atıf
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Dahili Hastalıklar Hemşireliği Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Hemşirelik Hemşirelik Eğitimi İç Hastalıkları Kardiyoloji Hemşirelik eğitimi Diyabet Kardiovasküler sistem hastalıklar Evde Bakım Yoğun Bakım

Biyografi

Lisans, yüksek lisans ve doktora sürecini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladım. 2018 yılında doktoradan mezun oldum. Doktor Öğretim Üyesi ünvanını 2019 yılında aldım. Uzmanlık alanım İç Hastalıkları Hemşireliği’dir. Doktora eğitimim sürecinde Finlandiya’da 2 ay evde bakım hizmetleri, engelli bakım merkezleri ve yaşlı bakım merkezlerinde stajer öğrenci olarak çalıştım. İç Hastalıkları Hemşireliği, sağlık bakım teknolojileri, kanıta dayalı hemşirelik, yoğun bakım hemşireliği, kültürlerarası hemşirelik, ilk yardım ve acil bakım, temel yaşam desteği, beslenme ve diyet, hemşirelik süreci gibi lisans dersleri veriyorum.

Kurum

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ, BUCAK SAĞLIK YÜKSEKOKULU
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.
: DergiPark Kullanıcı Rozeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.