e-ISSN: 2717-8951
Başlangıç: 2020
Yayımcı: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
Kapak Resmi
 

Journal of Applied Tourism Research (JATOR), Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi'nin kurumsal uluslararası indekslerce taranan, hakemli ve açık erişimli resmi süreli yayınıdır. JATOR yılda en az iki sayı (Haziran ve Aralık aylarında) yayınlamaktadır. 

Journal of Applied Tourism Research turizm alanında güncel bilgilerin, uygulama sonuçlarının ve teorik yaklaşımların literatüre kazandırılmasını amaçlamaktadır.

Journal of Applied Tourism Research kapsamında daha önce başka yerde yayınlanmamış orijinal makaleler, alan araştırmaları, örnek olay analizleri ve teorilerle ilgili özgün makaleler yayınlanabilmektedir. Derginin kapsamını turizm ile ilişkilendirilebilecek tüm çalışmalar oluşturmaktadır. 

Journal of Applied Tourism Research için makalenizi yan tarafta bulunan "Makale Gönder" linkini tıklayarak gönderebilirsiniz. Makale gönderirken "Yayın Telif Hakkı Devir Formu" doldurularak sisteme yüklenmelidir. Makale gönderimi için gerekli olan formlara ve şablonlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yayın Telif Hakkı Devir Formu

Makale Şablonu

Makale yazım şablonu üzerine makalenizi yerleştirerek gönderebilirsiniz. Makale yazım şablonunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...

Indeksler

Academic Resource Index (ResearchBib)

CiteFactor

Eurasian Scientific Journal Index (ESJI)

International Scientific Indexing (ISI)

Scientific Indexing Services (SIS)

Open Academic Journals Index (OAJI.net)

ASOS Index


20229

20220     20222         20223   20224     20225    20227        20228       24647     24720