Berna BALCI IZGI Prof. Dr. GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Yayın 7 Atıf 3 Hakemlik 18
7 Yayın
3 Atıf
18 Hakemlik
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Gelişme Ekonomisi - Mikro

Biyografi

Özgeçmiş
1989 yılında Gaziantep Lisesi’ni bitirdikten sonra, 1995’te Marmara Üniversitesi Business Management & Administration İngilizce bölümünden mezun oldum. 1998 yılında Çukurova Üniversitesi Ekonomi Bölümünde Yüksek Lisansımı (Prof.Dr.Neşe ALGAN ile KOBİ’lere sağlanan devlet desteği başlıklı tez), 2004 yılında Doktora eğitimimi (Prof. Dr. Mahir FİSUNOĞLU ile Sosyal Güvenliğin özel tasarruflar üzerindeki etkisi, Dünyada ve Türkiye’de emeklilik sistemleri başlıklı tez) ile tamamladım. 2004 yılında Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde Yardımcı Doçent olarak görevime başladım. 2005 yılında İtalya’da University of L’Aquila’da, 2014 yılında Polonya’da University of Lodz’da öğretim üyesi değişim programı çerçevesinde ziyaretlerde bulundum.
2005-2008 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Dekan Yardımcılığı ile 2005-2014 yıllarında İktisat Bölümü Erasmus Bölüm Koordinatörlüğü görevlerinde bulundum. 2015 yılında Mikroiktisat Bilim alanında üniversite doçenti ünvanı aldım. 2018 yılında başlayan İktisat Teorisi Anabilim Dalı başkanlığı görevim devam etmektedir. 2021 yılında Profesör unvanı aldım.

Kurum

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Yayınlar

3

ATIF

1

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.