Ramazan ERTÜRK Dr. Milli Eğitim Bakanlığı
Yayın 19 Atıf 12 Hakemlik 16
19 Yayın
12 Atıf
16 Hakemlik
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme Eğitim Bilimleri Eğitim Politikaları Eğitim Yönetimi Örgütsel Davranış Motivasyon Liderlik

Biyografi

Dr.  Ramazan ERTÜRK, 1999 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü kazanmış ve bu bölümden 2003 yılında mezun olarak sınıf öğretmeni olarak Kastamonu iline atanmıştır. Sırasıyla Kastamonu, Düzce ve Bolu illerinde görev yapmıştır. Mesleğinde 19. yılını çalışmakta olup bu süre içerisinde müdür yetkili öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve öğretmenlik görevlerinde bulunmuştur. 2014 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalı Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisansını, 2021 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bilim Dalında Doktora Programını tamamlamıştır.

Kurum

Milli Eğitim Bakanlığı

Yayınlar

Conflict in Schools: A Qualitative Study
Yayın Bilgisi: 2022 , Participatory Educational Research
DOI: 10.17275/per.22.14.9.1
ATIF 0 FAVORİ 1

0

ATIF

1

FAVORİ

0

ATIF

1

FAVORİ

0

ATIF

1

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.