e-ISSN: 2645-9116
Başlangıç: 2018
Yayıncı: Taki Can METİN
Kapak Resmi

2018 yılında yayın hayatına başlayan “GSI Journals Serie A: Advancements in Tourism Recreation and Sports Sciences” dergisi, online ve açık erişimli olarak yayınlanan uluslararası, bilimsel ve hakemli e-dergidir.  Dergi, TÜBİTAK-ULAKBİM TR Dizin kapsamında 2021 yılı itibari ile TR Dizini Fen ve Sosyal Bilimleri veri tabanında taranmaya başlamıştır. Ayrıca bazı Ulusal ve Uluslararası indeksler tarafından da taranmaktadır. 

DUYURU:  Sayın yaza(lar) 11.01.2024 tarihi itibariyle dergimize gönderilen makalelerden MAKALE İŞLEM ÜCRETİ alınmaktadır. Ücretlendirme makale gönderim aşamasından finale kadar makalenin işlenmesinde katkısı olan tüm paydaşlara, hakemlere ve derginin gelecekte başvuracağı kimi uluslararası dizinlere ilişkin giderler için yapılmaktadır. (Makale İşlem Ücreti nasıl paylaştırılıyor? Açık ücretlendirme politikası için TIKLAYINIZ. ) Makale İşlem Ücretini ve ücret politikasını öğrenmek için TIKLAYINIZ.

UYARI!!! Sayın yazar(lar), öneri eserleriniz için yazım kuralları linkinde yer alan makale şablonuna uygun biçimde yükleme yapınız. Özellikle metin içi kaynak gösterimi ve kaynakça ile ilgili yazım kurallarına dikkat ediniz. Gerek biçimsel, gerekse makale değerlendirme sürecindeki gereklilikler yayın ekibi, alan editörleri ve sonrasında TRDİZİN tarafından kontrol edilmektedir. 

2023 - Cilt: 6 Sayı: 2

22039