Merve Deniz PAK GÜRE Dr. Öğretim Görevlisi Başkent Üniversitesi
Yayın 17 Atıf 0 Hakemlik 15
17 Yayın
0 Atıf
15 Hakemlik
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Sosyal Hizmet Sağlık Yönetimi Aile Danışmanlığı

Biyografi

Öğr. Gör. Dr. Merve Deniz PAK GÜRE

2015 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Sosyal Hizmet Bölümlerinde çift anadal lisans programlarını tamamlayarak birincilikle mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet ve Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Anabilim dalında 2017 yılında; doktora eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Anabilim Dalı’nda 2021 yılında tamamlamıştır. 2016-2019 yılları arasında araştırma görevlisi olarak Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde çalışan Pak Güre, 2019 yılından beri aynı bölümde öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışma alanları arasında tıbbi ve psikiyatrik sosyal hizmet, uluslararası sosyal hizmet, afetlerde sosyal hizmet, gençlerle sosyal hizmet ve aile terapileri bulunmaktadır.

Kurum

Başkent Üniversitesi

Yayınlar

Dijital Dönüşüm Bakış Açısıyla Yerel Yönetimlerde Sosyal Hizmetlerin Sunumu: E-Belediye Hizmetlerinin İçerik Analizi
Yazarlar: Edanur AKGÜMÜŞ, Deniz BALLANLI, Şuheda BİRBEN, Alara DADAYLI, Aysel İklim SAKINÇ, Özge ÖZTÜRK, Merve Deniz PAK GÜRE
Yayın Bilgisi: 2021 , Sosyal Çalışma Dergisi
DOI: -
ATIF 0 FAVORİ 0

0

ATIF

0

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.